Skip to content

Kontakt: +48 602 348 175

Umowa abonamentowa

Czym się charakteryzuje umowa abonamentowa?

Umowa abonamentowa

Umowę abonamentową charakteryzuje to, że jest zawierana na podstawie ustalonych wcześniej liczby godzin. Godziny zliczane na podstawie realnego czasu poświęconego na zgłoszenia. Po wykorzystaniu godzin określonych w umowie współpraca kontynuowana po akceptacji zwiększonej stawki godzinowej (zwykle o 40 PLN).

Minimalna kwota umowy hybrydowej wynosi od 250 zł, obejmuje 2 godziny łącznej pracy informatyków (1h wizyta konserwacyjna lub pogotowie komputerowe, 1h pomocy zdalnej).

Po więcej szczegółów - zachęcamy zapoznać się z naszą ofertą abonamentową i jej dostępnymi pakietami. Pakiety serwisowe wraz z umową abonamentową

Nasz obszar działalności obejmuje następujące miejscowości i ich okolice: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Kłaj, Gdów, Łapanów, Dobczyce, Skawina.

0

Zadowolonych firm!

Kim jesteśmy?

Obsługa informatyczna Kraków

NCTI jako firma informatyczna, która zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie opieki nad sprzętem IT oraz bieżącej pomocy dla użytkowników. Nasz zespół składa się doświadczonych specjalistów w zakresie administracji systemami IT, administrowaniem sieciami komputerowymi, administracją stacjami roboczymi, serwisowaniem telefonów, laptopów oraz komputerów naszych Klientów. Nasze usługi to nie tylko administracja IT, dodatkowo doradzamy w sprawie optymalnego zakupu sprzętu i oprogramowania, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania informatyczne takich jak administrację serwerów i sieci, a także szkolimy Twoich pracowników w firmie.
Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków, którzy są przygotowani do obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów.