Skip to content

Please select a nav menu

O Nas

Kim jesteśmy?

Obsługa informatyczna z Krakowa!

Firma NCTI z główną siedzibą w Wieliczce działa na rynku małych i średnich firm, świadcząc usługi informatyczne na terenie woj. małopolskiego. Zajmujemy się kompleksową opieką i obsługą informatyczną zarówno firm jak również klientów indywidualnych. Posiadamy wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w obsłudze Klientów, co pomaga nam lepiej zrozumieć problemy oraz potrzeby każdego Klienta indywidualnie.

W obecnych czasach każda firma, aby być konkurencyjną i istnieć na rynku musi posiadać swoją własną strukturę informatyczną. Zastosowanie zewnętrznej obsługi informatycznej pozwala na redukcję kosztów zatrudnienia oraz ograniczenie wydatków na szkolenia personelu. Dzięki kompleksowej ofercie usług informatycznych gwarantujemy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, by mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na rozwoju własnego biznesu.

Zaufało nam wielu Klientów, przekazując wybrany lub cały obszar informatyki w swoim przedsiębiorstwie pod naszą opiekę.

0

Zadowolonych firm!

Jak działamy?

Współpracuj z firmą informatyczną z Krakowa

W swojej ponad 18 letniej historii zetknęliśmy się z wieloma problemami informatycznymi. Dane, ich bezpieczeństwo, a także systemy, to nasza codzienna praktyka, dlatego posiadamy bezcenną wiedzę, która pozwoli nam szybko zrozumieć Twój biznes i oczekiwania. Działamy szybko, a także efektywnie.

+ 0 Lat doświadczenia

w branży informatycznej

+ 0 Zadowolonych klientów

którym pomogliśmy

+ 0 odbytych szkoleń

w bieżącym roku